Muzyka z reklamy Jacobs: Doceniaj to, co wspaniałe

Zobacz reklamę marki Jacobs z poszukiwaną piosenką

Reklama kawy Jacobs przenosi widza w podróż przez ponad 125 lat historii marki, podkreślając ich nieustanne zaangażowanie w doskonalenie kawy i jej wyjątkowego aromatu. Jest to misja, która nieustannie dąży do zachwycania konsumentów.
W spocie możemy zanurzyć się w atmosferze pełnej inspiracji i pozytywnej energii, którą niesie filiżanka kawy Jacobs. Każda kropla tego napoju staje się bodźcem do odkrywania wspaniałych rzeczy wokół nas – od drobnych przyjemności codzienności po wyjątkowe chwile życia.
Marka Jacobs zachęca do doceniania tych momentów, które sprawiają, że życie staje się pełniejsze i bardziej wartościowe. Reklama kończy się hasłem „Jacobs. Doceniaj to, co wspaniałe.”, podkreślając, że kawa ta nie tylko smakuje wyjątkowo, ale także inspiruje do cieszenia się każdym dniem i doceniania wszystkiego, co nas otacza.
W końcowym fragmencie reklamy słyszymy fragment lekko zmienionej wersji znanego utworu muzycznego
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kawa marki Jacobs. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Depeche Mode natomiast jej tytuł to Just Can't Get Enough. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *