Prima: Paczki wdzięczności

Spot reklamowy kawy marki Prima z historią Andrzeja Wrońskiego – polskiego zapaśnika i dwukrotnego mistrza olimpijskiego, który w ramach akcji „Paczki wdzięczności” w wzruszający sposób pragnie podziękować Thomasowi. To dzięki tej przyjaźni i tej pomocy udało się osiągnąć wielkie sukcesy. – Historia szwedzka. Pomoc na medal.

MK Cafe – Premium, Temperatura

Reklama kawy MK Cafe Premium, którą poleca mistrz świata baristów Fritz Storm, z reklamy możemy się dowiedzieć m.in. że do wydobycia niezwykłego smaku potrzebna jest temperatura, wystarczy ogrzać filiżankę, a dolewając mleka wcześniej należy je podgrzać, a kawa odwdzięczy się pełniejszym smakiem. Spot wygląda bardzo profesjonalnie i ekskluzywnie.

MK Cafe – Premium, Kolejność

Reklama kawy MK Cafe Premium w której mistrz świata baristów opowiada o tym jak wydobyć prawdziwą głębię smaku kawy, jednym z sekretów jest kolejność – spieniając mleko najpierw należy je podgrzać, przygotowując trójwarstwowe latte należy wlać kawę do mleka, nigdy odwrotnie.

Jacobs: Łódka

Reklama kawy Jacobs Krönung emitowana od niedawna w polskiej telewizji, w spocie dwie osoby piją świeżo zaparzoną kawę na małej łódce, po czym nagle dostrzegają oni zbliżający się do nich wielki jacht, zwabiony niezwykłym aromatem kawy.

Reklama