Muzyka z reklamy Prima: Poczuj świeżość aromatu

Zobacz reklamę marki Prima z poszukiwaną piosenką

Reklama aromatycznej kawy Prima.
W spocie reklamowym zobaczymy różne sceny rodzinnych przygód z motywem niebieskiego kubka kawy Prima.

Przekaz reklamowy podkreśla, że kawa Prima to nie tylko napój, ale także doświadczenie zmysłów, które dostarcza prawdziwej przyjemności każdemu, kto ją spróbuje. Zarówno kawa Aroma Gold, jak i Intenso, zachwycają swoją świeżością i intensywnością smaku, budząc zmysły i dodając energii na cały dzień.

Reklama będzie starała się przekonać widza, że kawa Prima to nieodłączny element codzienności, który dostarcza wyjątkowych doznań smakowych i pobudza zmysły. Dzięki kawie Prima, każdy może poczuć się ożywiony i gotowy na nowe wyzwania każdego dnia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Poczuj świeżość aromatu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Prima? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kawa marki Prima. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Mina Moore natomiast jej tytuł to Mori. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *