Muzyka z reklamy Pandora: lato 2015, Dreamy Escape

Zobacz reklamę marki Pandora z poszukiwaną piosenką

Reklama kolekcji biżuterii marki Pandora – Lato 2015, Dream Escape Collection.
Zachowaj w sercu najważniejsze chwile dzięki uroczym pamiątkom radosnego, egzotycznego lata.
Piosenka z reklamy została stworzona specjalnie na jej potrzeby i najprawdopodobniej nie zostanie wydana w innej formie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy lato 2015, Dreamy Escape, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pandora? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Biżuteria marki Pandora. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć natomiast jej tytuł to I'm In Love. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *