Muzyka z reklamy Plus: Ja + Na kartę bez końca

Zobacz reklamę marki Plus z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej oferty telefonii komórkowej na kartę w sieci Plus.
Ja + Na kartę bez końca z rozmowami i SMS-ami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, nawet gdy masz zero na koncie. W spocie możemy zobaczyć znaną z poprzedniej reklamy dziewczynę, która chwali się swoimi niecodziennymi możliwościami:
„Ja plus moja historia, umiem ruszać uszami, umiem zapleść nogi na szyję, umiem zrobić rurkę z języka, umiem polizać się w łokieć, umiem nie oblizać się po pączku, umiem nie oddychać przez sześć minut, wszystko umiem, umiem dzwonić i SMS-ować nawet gdy mam zero na koncie. Brawo Ja”

1 (5 268)
Click to rate this post!
[Total: 22 Average: 4.4] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Plus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Esther Little natomiast jej tytuł to There You Are. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Ja też potrafie ruszać uszami nie oblizać się po pączku umiem zrobić rurke z języka umiem polizać się w łokieć a nie tylko ty umiesz wytrzmać 6 minut pod wodą i umiem załorzyć noge za głowe i umiem dzwonić i sms za darmo.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *