Muzyka z reklamy WP.PL – Dzieje się w Polsce

Zobacz reklamę marki WP.PL z poszukiwaną piosenką

Reklama pierwszego polskiego portalu internetowego Wirtualna Polska, dostępnego pod adresem WP.PL
Nowa kampania reklamowa #dziejesiewpolsce związana jest z udostępnieniem nowej strony głównej portalu oraz nowego logo. Gruntowna przebudowa serwisu wiąże się ze zmianą właściciela, którym obecnie jest grupie O2 oraz fundusz private equity Innova Capital. Wszystko co ważne, dzieje się w Polsce.

[Głosów:11    Średnia:3/5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Portal Internetowy marki WP.PL. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Awolnation natomiast jej tytuł to Sail. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  6 komentarze

  1. Całkiem fajna jest ta reklama, trochę z humorem i trochę na poważnie, gdyby tylko taki reklamy pokazywali w telewizji.

  2. Mi też się podoba, co prawda piosenkę już znałam z innej reklamy, ale sam pomysł dość zaskakujący i ciekawy jak na reklamę portalu Informacyjnego.

  3. Reklama swietna, piosenka zaje…ta, ale teledysk do tej piosenki dupowaty. Piosenke slyszalam wczesniej i bylem ciekawy teledysku, ale lepiej sluchac niz ogladac.

  4. Jedna z najlepszych reklam strony internetowej jaką widziałem, na pewno muzyka na duży plus jak i sam pomysł, sama czołówka „Walczyliśmy z separatystami w Polsce” już mnie rozwala, mimo że widziałem ją już kilka razy.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *