Muzyka z reklamy Play – Agnieszka i Jerzy, Tablet i Laptop

Zobacz reklamę marki Play z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej oferty mobilnego Internetu w sieci Play, w ramach której operator oferuje Tablet Samsung oraz Laptop Lenovo w promocyjnych cenach przy podpisywaniu umowy. W spocie możemy zobaczyć Agnieszkę Radwańską oraz Jerzego Janowicza

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Agnieszka i Jerzy, Tablet i Laptop, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Play? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Internet mobilny marki Play. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *