Muzyka z reklamy Vichy – Idéalia, Idealna skóra

Zobacz reklamę marki Vichy z poszukiwaną piosenką

Reklama rozświetlającego kremu wygładzającego, który nadaje skórze jednolita powierzchnię,równomierny koloryt oraz wygładza zmarszczki. Pielęgnacja poprawia jakość skóry i nadaje jej idealny wygląd za sprawą wyjątkowego połączenia składników aktywnych (kombucza + aha + witaminy).

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Idéalia Idealna skóra, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Vichy? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Krem wygładzający marki Vichy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *