Muzyka z reklamy Coca-Cola – Ślady

Zobacz reklamę marki Coca-Cola z poszukiwaną piosenką

Utrzymana w zimowym i śnieżnym klimacie reklama napoju Coca-Cola, w której możemy zobaczyć ślady stóp na śniegu prowadzące do lodówki z Coca-Colą.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ślady, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coca-Cola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Coca Cola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Kat Edmonson natomiast jej tytuł to Lucky. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *