Muzyka z reklamy Citroen – C4 Picasso

Zobacz reklamę marki Citroen z poszukiwaną piosenką

Prezentacja wyglądu i możliwości nowego Citroena C4 Picasso. W nowej wersji znajdziemy m.in. aż dwa wyświetlacze 7 i 12 calowy, które służą odpowiednio do do obsługi systemu audio, klimatyzacji, telefonu lub nawigacji GPS oraz wyświetlania trasy przez nawigację, aktualnej prędkości pojazdu i danych z komputera pokładowego.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy C4 Picasso, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Citroen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Citroen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest John 00 Fleming natomiast jej tytuł to Emerging Paradise. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *