Muzyka z reklamy Nokia – Lumia Black

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Krótki spot marki Nokia, prezentujący nowe możliwości dostępne w smartfonach Nokia Lumia po dokonaniu aktualizacji oprogramowania do wersji Black. Aktualizacja przeznaczona jest dla urządzeń Lumia 1020, 925,920, 820, 720, 625, 620 oraz 520 i będzie stopniowo udostępniana w kolejnych państwach. Najnowsze modele smartfonów takie jak Lumia 1320 i 1520 już teraz korzystają z najnowszej wersji Black.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia Black, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Oprogramowanie marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nokia Design Team natomiast jej tytuł to Flashing lights (Instrumental). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *