Muzyka z reklamy Pracuj.pl – Gratulujemy odważnym

Zobacz reklamę marki Pracuj.pl z poszukiwaną piosenką

Reklama portalu z ofertami pracy Pracuj.pl, w której jeden z pracowników biura podejmuje odważną decyzję o zmianie pracy, pomimo zbliżającej się premii i perspektywie braku powrotu. Na szczęście szybko okazuje się, że warto było wyjść poza schematy podejmując odważną decyzję.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Gratulujemy odważnym, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pracuj.pl? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Portal ogłoszeń marki Pracuj.pl. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hans Engstorm, Jan Oldaeus natomiast jej tytuł to I Wonder. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *