Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1020, Studio photography

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca niezwykłą jakość aparatu fotograficznego w smartfonie Nokia Lumia 1020, słysząc jednak podkład muzyczny w spocie, trudno oprzeć się wrażeniu, że poza świetnymi smartfonami Nokia pod wodzą Microsoftu zaczęła tworzyć także własne, świetne podkłady muzyczne, idealnie komponujące się z reklamami.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1020, Studio photography, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nokia Design Team natomiast jej tytuł to Flashing Lights. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *