Muzyka z reklamy Policja – Kieruj się rozsądkiem

Zobacz reklamę marki Policja z poszukiwaną piosenką

Nowa kampania społeczna polskiej Policji pt. „Kieruj się rozsądkiem” mająca zwrócić uwagę kierowców, że większość wypadków drogowych to suma różnych zdarzeń, których można uniknąć, kierując się rozsądkiem. Przyznam szczerze, że do mnie ona kompletnie nie trafia, jest zbyt ogólnikowa i bez wyrazistego przekazu, wszak chyba większość kierowców mimo wszystko stara się w mniej lub bardziej efektywny sposób unikać niewygodnych sytuacji na drodze, z tymi najpoważniejszymi włącznie. Mimo wszytko w spocie wykorzystano nieznany utwór muzyczny, który być może dzięki Waszej pomocy uda się zidentyfikować.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kieruj się rozsądkiem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Policja? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kampania społeczna marki Policja. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest MoMo natomiast jej tytuł to Sweet Dream. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *