Muzyka z reklamy Toyota – Corolla, 2013, Niezawodnie przez życie

Zobacz reklamę marki Toyota z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej odsłony samochodu Toyota Corolla, jednego z kluczowych modeli tego japońskiego producenta, który produkowany jest już ponad 47 lat, w reklamie zobaczyć możemy rodzinę korzystającą z niezawodnej Corolli na różnych etapach swojego życia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Corolla, 2013, Niezawodnie przez życie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Toyota? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Toyota. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hunter Hunted natomiast jej tytuł to Keep Together. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *