Muzyka z reklamy Ibuprom Zatoki – 2013, Podwójna siła

Zobacz reklamę marki Ibuprom Zatoki z poszukiwaną piosenką

Reklama leku udrażniającego zatoki przy katarze i zatkanym nosie, która pojawia się w telewizji może oznaczać mniej więcej tylko jedno – sezon na grypę i przeziębienia można uznać za otwarty. Nie mając nic do producenta leków tego rodzaju, mam wielką nadzieję, że w tym roku uda wam się zwyciężyć w nierównej walce z wirusami i bakteriami bez potrzeby sięgania po leki i całodniowego leżenia w łóżku, chyba że dla przyjemności.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 2013, Podwójna siła, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Ibuprom Zatoki? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Lek marki Ibuprom Zatoki. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *