Muzyka z reklamy TK Maxx – Jesień 2013, Do odważnych styl należy

Zobacz reklamę marki TK Maxx z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci sklepów TK Maxx, oferującej ubrania i akcesoria znanych marek do 60% taniej, tym razem spot zachęca każdego do tworzenia własnego, indywidualnego wizerunku oraz eksperymentowania z odzieżą i stylem.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2013, Do odważnych styl należy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TK Maxx? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież marki TK Maxx. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest James Brown natomiast jej tytuł to I Got The Feelin. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *