Muzyka z reklamy H&M – Gisele Bündchen, Jesień 2013

Zobacz reklamę marki H&M z poszukiwaną piosenką

Reklama jesiennej kolekcji odzieży marki H&M z udziałem brazylijskiej modelki Gisele Bündchen, która w reklamie zaśpiewała specjalną wersję utworu zespołu The Kinks.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Gisele Bündchen, Jesień 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę H&M? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kolekcja odzieży marki H&M. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gisele Bündchen natomiast jej tytuł to All Day and All of the Night. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *