Muzyka z reklamy Seat – Nowa Ibiza

Zobacz reklamę marki Seat z poszukiwaną piosenką

Ostatnio w telewizji pojawiła się reklama nowej wersji samochodu Seat Ibiza z bardzo fajną piosenką, w której refrenie pojawia się fraza: „Go, go, move around, move around the world, now.”
W spocie widzimy kilka młodych osób poruszających się Seatem Ibizą po mieście, zobaczyć również możemy napisy informujące o zaletach auta, takich jak oświetlenie LED, nowy dynamiczny design, złącza USB umożliwiające podłączenie przenośnego odtwarzacza muzycznego, Bluetooth, wysoka, 5-gwiazdkowa ocena w testach Euro NCAP, niska emisja Co2, pojemny bagażnik oraz wiele innych udogodnień.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nowa Ibiza, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Seat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Seat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Dani Espinet natomiast jej tytuł to Move around. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  15 komentarze

  1. no ja tez właśnie próbowałem Shazamem i tez mi nie rozpoznało , ale fajny ten kawałek może on powstał tylko dla potrzeb reklamy ale wątpię raczej to jakaś piosenka ale jaka?

  2. sluchajcie…tez nie wiem kto to spiewa, calkiem mozliwe ze utwor powstal na potrzeby reklamy tak jak bylo w zeszlym roku z reklama BMW.Tak czy inaczej zrobilem maly edit(tak wiem amatorszczyzna :) bo amator ze mnie) i teraz mozna sluchac przez 4 minuty. http://www54.zippyshare.com/v/41299588/file.html jezeli sie podoba to ok , jezeli nie …no to coz trudno .pozdrawiam.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *