Muzyka z reklamy Hitachi – It’s Our Future, Produkcja energii

Zobacz reklamę marki Hitachi z poszukiwaną piosenką

Bardzo profesjonalnie przygotowany globalny spot marki Hitachi na temat innowacji społecznych w kontekście nowoczesnych rozwiązań mających zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną na całym świecie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy It's Our Future, Produkcja energii, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hitachi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Innowacje społeczne marki Hitachi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *