Muzyka z reklamy Nike – Tech Pack

Zobacz reklamę marki Nike z poszukiwaną piosenką

Amerykańska firma odzieżowa Nike zaprezentowała nowy spot reklamowy, w którym występują największe gwiazdy sportu.

Kampania reklamowa obejmuje sportowców z wielu dyscyplin, z różnych krajów na trzech kontynentach. Widzimy w niej, jak zawodnicy zachowują się w codziennych sytuacjach podczas treningów czy spotkań z fanami.

W reklamie można zobaczyć między innymi mistrzów tenisa, Rafaela Nadala, Marię Szarapową, Li Na, Serenę Williams, gwiazdy futbolu, Neymara, Kevin-Prince Boatenga, Theo Walcotta czy numer jeden światowego golfa Rory’ego McIlorya.

Źródło: ofsajd.onet.pl

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nike Tech Pack, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nike? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież / obuwie sportowe marki Nike+. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Apollo 440 natomiast jej tytuł to Stop The Rock. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *