Muzyka z reklamy Pomorze zachodnie – Tam, gdzie zaczyna się przygoda

Zobacz reklamę marki Pomorze zachodnie z poszukiwaną piosenką

Reklama Pomorza zachodniego, które wyróżnia radość wolność i przyjaźń, ale także fajna ścieżka dźwiękowa w reklamie, której nazwy póki co nie udało nam się jeszcze odnaleźć.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tam, gdzie zaczyna się przygoda, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pomorze zachodnie? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Region marki Pomorze Zachodnie. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *