Muzyka z reklamy Nike – Flyknit, Light. Strong.

Zobacz reklamę marki Nike z poszukiwaną piosenką

Reklama lekkich i wytrzymałych butów sportowych Flyknit marki Nike, spot z udziałem znanych gwiazd sportu: Kobe Bryant, Ashton Eaton, Richard Sherman, Allyson Felix, Mo Farah.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Flyknit, Light. Strong., jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nike? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Buty sportowe marki Nike+. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Obuwie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Suuns natomiast jej tytuł to 2020. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *