Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1020

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego smartfonu Nokia Lumia 1020, w którym znajdziemy niezwykły aparat fotograficzny potrafiący robić zdjęcia z rozdzielczością aż 41 megapikseli, czyli 7712 x 5360 pikseli. W połączeniu z optyczną stabilizacją, niezwykłą technologią PureView zapewniającą odpowiednią jasność i wyrazistość zdjęć robionych w półmroku, a także ksenonową lampą błyskową, która potrafi odpowiednio doświetlić duży, urządzenie pozwala na tworzenie niewątpliwie najlepszej jakości zdjęć spośród wszystkich dostępnych na rynku smartfonów a nawet wielu klasycznych aparatów kompaktowych. Ale Nokia 1020 to oczywiście nie tylko aparat i fotografia, w urządzeniu znajdziemy dwurdzeniowy procesor 1,5GHz który w połączeniu z wydajnym i intuicyjnym systemem Windows Phone 8 pozwala na bezproblemowe korzystanie z urządzenia, którego obsługę umożliwia duży, 4,5″ wyświetlacz dotykowy AMOLED.
W reklamie nowego produktu Nokii nie mogło oczywiście zabraknąć świetnego, specjalnie dobranego utworu muzycznego.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1020, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Letherette natomiast jej tytuł to After Dawn. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *