Muzyka z reklamy Windows 8 – Mniej mówić, więcej robić

Zobacz reklamę marki Windows 8 z poszukiwaną piosenką

Spot, w którym Microsoft w dość otwarty sposób naśmiewa się i krytykuje produkt konkurencji w postaci tabletu iPad marki Apple, który rzekomo nadaje się tylko do zabawy a kosztuje znacznie więcej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Mniej mówić, więcej robić, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Windows 8? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet i System operacyjny marki Windows 8. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Phantoms natomiast jej tytuł to We'll Go Far. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *