Muzyka z reklamy Windows 8 – Niech ptaki będą z Tobą

Zobacz reklamę marki Windows 8 z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama systemu operacyjnego Windows 8 od Microsoftu, która nawiązuje do najnowszej gry „Angry Birds Star Wars” będącą połączeniem znanej z urządzeń z ekranami dotykowymi gry „Angry Birds” czyli wściekłych ptaków z Gwiezdnymi wojnami. Reklama dość zaskakująca, widzimy w niej na początku zabawę z wykorzystaniem nowego systemu oraz poszukiwanie ptaków oraz filmów z podbojem kosmosu, na końcu otrzymujemy efekt w postaci scen z nowej gry. W efekcie otrzymujemy ciekawą reklamę dwóch produktów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Niech ptaki będą z Tobą, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Windows 8? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest System operacyjny marki Windows 8. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Wick-it the Instigator natomiast jej tytuł to We Have Arrived. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *