Muzyka z reklamy Intimissimi – Wybierz rozmiar dla siebie

Zobacz reklamę marki Intimissimi z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama bielizny Intimissimi, w której znana, pochodząca z Węgier modelka Barbara Palvin promuje ideę idealnego doboru staników, na co pozwala niezwykle bogaty wybór rozmiarów bielizny marki Intimissimi. W spocie możemy zobaczyć modelkę w niezwykłym, przestronnym hotelu, w którym zamiast numerów pokoi widoczne są różne rozmiary biustonoszy. Całość dopełnia fragment pięknego utworu Blue velvet, którego wykonawcę znajdziecie poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wybierz rozmiar dla siebie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Intimissimi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bielizna marki Intimissimi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bobby Vinton natomiast jej tytuł to Blue velvet. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  5 komentarze

  1. Chyba was cos pogielo zazdroscicie ze jest sliczna i dlatego ja tak krytykujecie…jest przepiekna a prostytutki maja sztuczna urode -.-

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *