Muzyka z reklamy Levi’s – Joker

Zobacz reklamę marki Levi's z poszukiwaną piosenką

Po raz kolejny wracamy do przeszłości uzupełniając tym razem kolekcję reklam jednego z najbardziej znanych producentów odzieży dżinsowej, mowa tu oczywiście o marce Levi’s. Spot powstał we wczesnych latach dziewięćdziesiątych i znacznie różni się od obecnych produkcji, przystojny chłopak wjeżdża na motocyklu do ciasnego biura korporacji przywożąc dziewczynie eleganckie spodnie, po czym oboje odjeżdżają. Całośc dopełnia hasło „Levi’s albo nic”
Dość specyficzny klimat i proste przesłanie, co ważne skuteczne i pomysłowe. Być może za jakiś czas producenci przypomną nam klimaty tamtych czasów w postaci odświeżonych wersji spotów, podobnie jak zrobili to marketingowcy marki Mars.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Spodnie marki Levi's. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Steve Miller Band natomiast jej tytuł to The Joker. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *