Muzyka z reklamy Fiat 500L – Dni otwarte

Zobacz reklamę marki Fiat 500L z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego samochodu Fiat 500L, który tylko teraz dostępny jest z rabatem do 4000 zł i super pakietem gratis, tylko w czasie dni otwartych od 14 do 17 lutego 2013, w spocie wykorzystano utwór z dziecięcą wyliczanką alfabetu, którego nazwę można odnaleźć poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Dni otwarte, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Fiat 500L? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Fiat 500L. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Chilkoot Children's Choir natomiast jej tytuł to ABCD. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *