Muzyka z reklamy Peugeot 301 – 2013

Zobacz reklamę marki Peugeot 301 z poszukiwaną piosenką

21 tysięcy godzin testów silnika, 5 tysięcy dni ekstremalnych testów, 2,5 tysięcy kontroli jakości i 365 uśmiechów rocznie – na to wszystko możesz liczyć kupując nowego Peugeot 301 z 5 letnią gwarancją. Reklama przedstawia niezwykły wygląd auta, jego możliwości oraz aktualną ofertę cenową.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Peugeot 301? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot 301. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Doloroso natomiast jej tytuł to Another Dead Boy On A Livewire. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *