Muzyka z reklamy Black Red White – Jesień 2012

Zobacz reklamę marki Black Red White z poszukiwaną piosenką

Reklama grupy Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Spot prezentuje nową kampanię wizerunkową marki.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jesień 2012, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Black Red White? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Rhoda natomiast jej tytuł to Remember You. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *