Muzyka z reklamy HP – Envy 4

Zobacz reklamę marki HP z poszukiwaną piosenką

Reklama ultrabooka Envy 4 marki Hewlett-Packard.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Envy 4, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę HP? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Promises. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  6 komentarze

  1. Jak ja nienawidzę reklam ,ale czasami zdarzy się fajny utwór, który zachęca do słuchania :-) a sama reklama w tym przypadku trafiona w samo sedno ,bo właśnie klikam z HP :-). Drugą muzyką z mojej ulubionej reklamy jest Kinder Bueno -superteż lubię(no może zmieniłabym aktorów)! Pozdrawiam ;o)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *