Muzyka z reklamy Santander: Letnie Brzmienia, 2024

Zobacz reklamę marki Santander z poszukiwaną piosenką

W nowej kampanii promującej wydarzenie „Santander Letnie Brzmienia 2024” mamy zapowiedź niezwykłej letniej trasy koncertowej, która odwiedzi sześć miast: Kraków, Warszawę, Łódź, Wrocław, Katowice i Poznań. Przez 12 festiwalowych dni odbędzie się ponad 100 koncertów, w których wystąpią czołowi polscy artyści różnych gatunków muzycznych, od popu po rock. Organizatorzy obiecują wyjątkowe doświadczenia muzyczne, w tym premierowe projekty specjalne i koncerty młodych twórców. Santander Bank Polska jako sponsor tytularny ponownie wspiera festiwal, który przyciąga publiczność w różnym wieku, oferując niezapomniane emocje i wibracje muzyczne.

Reklama wprowadza widzów w klimat tegorocznej edycji, podkreślając bogaty program muzyczny i pozytywną atmosferę festiwalu. Spot promuje również interaktywne strefy warsztatowe i chilloutowe, które będą dostępne dla uczestników, zapewniając im dodatkowe atrakcje i przestrzeń do twórczej zabawy. Już w marcu poznamy pełny lineup artystów, którzy wystąpią na festiwalowych scenach, obiecując niezapomniane wrażenia i taneczne hity, które rozgrzeją letnie noce.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Letnie Brzmienia 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Santander? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Czykl koncertów marki Santander. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest 2K88, BABIE LATO, Brodka, Margaret, Rosalie natomiast jej tytuł to Błyszczę (projekt BABIE LATO Santander Letnie Brzmienia). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *