Muzyka z reklamy O.B.: ProComfort, Sara James

Zobacz reklamę marki O.B. z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie o.b., zatytułowanej „Pełen komfort podczas okresu? Z o.b. easy.”, występuje utalentowana młoda artystka Sara James, która dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z produktem. Reklama podkreśla, że dzięki tamponom o.b. ProComfort każda kobieta może czuć się pewnie i komfortowo niezależnie od sytuacji. Zero stresu, maksimum wygody – to główne przesłanie kampanii. Spot zachęca kobiety do wyboru produktów o.b. i dzielenia się swoimi historiami, podkreślając pełen komfort, jaki oferuje marka.

W kampanii zobaczymy dynamiczne i energetyczne sceny, które pokazują, jak tampony o.b. umożliwiają pełną swobodę działania, bez względu na okoliczności. Sara James, jako ambasadorka, inspiruje kobiety do bycia sobą i podejmowania codziennych wyzwań z pewnością siebie, którą gwarantuje o.b. ProComfort.

Całość reklamy buduje obraz o.b. jako marki, która rozumie potrzeby współczesnych kobiet i oferuje rozwiązania zapewniające maksymalny komfort i niezawodność.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy ProComfort Sara James, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę O.B.? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tampony marki O.B.. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest FEMME natomiast jej tytuł to Colours. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *