Heineken: Najlepszy kierowca

Reklama piwa bezalkoholowego marki Heineken. Więcej niż 40% osób decyduje się na podróż z kierowcami, którzy spożyli alkohol. Wielu wybiera kierowców z wyłącznie arbitralnych powodów: ten z większym doświadczeniem, ten, kto najbardziej lubi prowadzić, lub ten, kto zgłasza się na ochotnika. W rezultacie wielu wybiera kierowcę, który ostatecznie spożywa alkohol. Dzięki wsparciu Maxa Verstappena, podwójnego… Zobacz więcej

Heineken – Finał

Reklama piwa Heineken na finał ligi mistrzów UEFA. Spot prezentuje różne perypetie mężczyzny, który otrzymał zaproszenie na finałowe spotkanie UEFA Champions League i przemierza pół świata aby dotrzeć na czas, w czasie podróży towarzyszy mu oczywiście piwo Heineken zapewniające niezwykłe wrażenia i dobrą zabawę, a w tle usłyszeć możemy specjalną aranżację utworu Kalinka.

Heineken – Deja Vu

Kolejna z profesjonalnie wyreżyserowanych reklam piwa marki Heineken, tym razem główny bohater odwiedza kluby w różnych państwach świata, m.in. w Nigerii, Wietnamie i w Stanach Zjednoczonych doświadczając sytuacji, które wydają się jakby znajome.

Heineken – Wschód słońca

Reklama piwa Heineken z niezwykłą imprezą, która trwa aż do wschodu słońca, bo prawdziwa impreza nie kończy się w tym dniu w którym się rozpoczęła. Bardzo ciekawe efekty i nowoczesne wnętrza z pewnością są głównymi atutami tej reklamy, największym jednak niewątpliwie jest utwór muzyczny, który idealnie komponuje się z imprezowym nastrojem i stylem reklamy.

Reklama