Muzyka z reklamy Nike – Football, Odważ się być Brazylijczykiem

Zobacz reklamę marki Nike z poszukiwaną piosenką

Reklama marki Nike, nawiązująca do zbliżających się mistrzostw świata w Brazylii. Nike twierdzi, że nikt nie gra tak jak Brazylia i zachęca do podjęcia wyzwania.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Football, Odważ się być Brazylijczykiem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nike? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Odzież sportowa marki Nike+. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Sport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Equipe Satélite natomiast jej tytuł to Dare to be Brasilian. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *