Muzyka z reklamy Diesel Watches – Kolekcja Jesień Zima 2013

Zobacz reklamę marki Diesel Watches z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej kolekcji zegarków marki Diesel Watches na upływającą już jesień i dającą o sobie znać zimę 2013 roku. W spocie zobaczyć możemy elegancki zegarek oraz twarz plemiennego wodza z charakterystycznym irokezem.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kolekcja Jesień Zima 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Diesel Watches? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zegarki marki Diesel Watches. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Odzież. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Black Soft natomiast jej tytuł to C B Robo. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *