Muzyka z reklamy Axe – Na plaży, brudne myśli

Zobacz reklamę marki Axe z poszukiwaną piosenką

W telewizji pojawiła się ostatnio jedna z bardziej odważnych reklam żelu pod prysznic Axe, w której możemy zobaczyć jak, samemu będąc czystym, można rozbudzać brudne myśli wokół.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Na plaży, brudne myśli, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Axe? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Żel pod prysznic marki Axe. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Brenda and the Tabulations natomiast jej tytuł to The Wash. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *