Muzyka z reklamy Rimmel – Scandaleyes Mascara

Zobacz reklamę marki Rimmel z poszukiwaną piosenką

Reklama skandalicznego tuszu do rzęs Scandaleyes Mascara od Rimmel London, dla wszystkich przygotowanych na kolejny skandal.
Niby fajna gra słów, ale sprawne oczy internetowych komentatorów już dostrzegły kolejny skandal, niezwiązany jednak bezpośrednio z reklamowanym produktem, lecz z uzębieniem aktorki ze spotu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Scandaleyes Mascara, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Rimmel? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Little Barrie natomiast jej tytuł to Surf Hell. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *