Muzyka z reklamy Garnier Fructis – Fruity Passion siła i blask

Zobacz reklamę marki Garnier Fructis z poszukiwaną piosenką

Nowy szampon Garnier Fructis Fruity Passion siła i blask z ultra-odżywczą maracują i olejkiem kokosowym, dzięki któremu włosy będą mega-mocne, lekkie i super-lśniące

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Fruity Passion siła i blask, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Garnier Fructis? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Electric Guest natomiast jej tytuł to This Head I Hold. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *