Muzyka z reklamy Pepco: Letnie nowości 2024

Zobacz reklamę marki Pepco z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie Pepco, marka zaprasza nas do odkrycia szerokiej gamy letnich nowości, które doskonale sprawdzą się podczas plażowych przygód. W ofercie znajdują się różnorodne stroje kąpielowe, w tym bikini, tankini i jednoczęściowe kostiumy, które zachwycają modnymi wzorami i kolorami.
Dodatkowo, Pepco proponuje szeroki wybór akcesoriów plażowych takich jak kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, klapki, ręczniki plażowe oraz torby, które pozwolą Ci stylowo spędzić czas nad wodą. Wszystko to w rewelacyjnych cenach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nowa kolekcja nie tylko zachwyca estetyką, ale również przystępnością cenową, co czyni ją idealnym wyborem na lato.
Niestety na tę chwilę nie udało nam się jeszcze ustalić kto jest twórcą wersji utworu, który słyszymy w reklamie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Letnie nowości 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pepco? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sklep marki Pepco. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Frankie Valli natomiast jej tytuł to Can't Take My Eyes Off You. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *