Muzyka z reklamy Lexus: NX, Przełomowy SUV

Zobacz reklamę marki Lexus z poszukiwaną piosenką

Reklama Lexusa NX przedstawia samochód, który łączy wizjonerski design z ekscytującymi osiągami i najnowszymi technologiami.
Lexus NX zachwyca swoim nowoczesnym i wyrafinowanym wyglądem. Eleganckie linie i dynamiczna sylwetka podkreślają luksusowy charakter pojazdu.

Reklama podkreśla zaawansowane technologie przyszłości wprowadzone w Lexusie NX. Samochód wyposażony jest w najnowsze systemy multimedialne, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Lexus NX oferuje ekscytujące osiągi, które sprawiają, że każda podróż jest niezapomnianym doświadczeniem. Precyzyjne prowadzenie i dynamiczny silnik gwarantują niezrównaną radość z jazdy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy NX Przełomowy SUV, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lexus? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Lexus. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Pet Shop Boys natomiast jej tytuł to Domino Dancing. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  1 Komentarz

  1. jedna z najlepszych reklam ostatniej dekady, a trochę już na tym świecie żyję…fakt, muzyka, którą kojarzę z moją młodością. Czyli już na dzień dobry mamy ukierunkowanie odbiorcy: 45-55 lat, niebiedny:)). To nie jest tylko reklama Lexusa, to jest wskazówka, jak żyć:). A ludzie, którzy zmontowali obraz z dźwiękiem, to geniusze! Ta reklama nie zapada w pamięć, ona wyrzyna się na sercu! Ale jak inaczej może być w teamie Pet Shop Boys i Lexus, no jak?? No nijak!!:)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *