Muzyka z reklamy Castorama: Remont to Castorama

Zobacz reklamę marki Castorama z poszukiwaną piosenką

Reklama Castoramy kładzie nacisk na wsparcie klientów w ich projektach remontowych oraz oferowane przez sklep rozwiązania, jak również na profesjonalizm i wszechstronność oferty.
Reklama w muzycznym i tanecznym nastroju ukazuje sceny związane ze sklepem i remontem, gdzie klienci korzystają z różnych produktów i usług oferowanych przez Castoramę, jednocześnie wymieniając w rytm piosenki po kolei dlaczego warto skorzystać z oferty i usług, podkreślając że Castorama jest kompleksowym partnerem w remontowaniu domu, oferującym wszystko, czego potrzebuje klient od projektu po realizację.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Market budowlany marki Castorama. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Daddy Yankee natomiast jej tytuł to Gasolina. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *