Muzyka z reklamy Ferrero Raffaello: Lody

Zobacz reklamę marki Ferrero Raffaello z poszukiwaną piosenką

Reklama lodów Raffaello od Ferrero przenosi widzów w świat egzotycznych smaków i przyjemnych chwil delektowania się lodami premium.

W wizualizacjach reklamy możemy zobaczymy różne scenki z osobami wyrażającymi zachwyt i zaciekawienie lodami znanej marki oraz animacje podkreślające składniki i wyjątkowe połączenie składające się na niezwykły smak lodów.
Przekaz podkreśla, że lody Raffaello to nie tylko deska ratunku w gorące letnie dni, ale także doświadczenie smakowe, które dostarcza prawdziwych przyjemności z każdym gryzkiem.

Reklama będzie starała się przekonać widza, że lody Raffaello to nie tylko pyszny deser, ale także wyjątkowe doświadczenie, które sprawia, że każda chwila staje się smakowitą podróżą po tropikalnych rajach. Dzięki lodom Raffaello, każdy może poczuć się jak na wakacjach, nawet nie wychodząc z domu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lody, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Ferrero Raffaello? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Lody marki Ferrero Raffaello. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Robin Schulz natomiast jej tytuł to Sugar. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. Utworem w tej reklamie jest utwór „Sugar” stworzony przez Robina Schulza, utwór „Suga Suga” ma inne brzmienie i nie jest muzyka EDM. Błędny opis.

   1. Oczywiście masz rację, błąd poprawiony.
    Dziękuję za komentarz, nie wiem skąd się wzięła ta pomyłka bo znam oba utwory i brzmią zupełnie inaczej.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *