Muzyka z reklamy Alfa Romeo: Tonale, 2024, Emocje w iście włoskim stylu​

Zobacz reklamę marki Alfa Romeo z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Alfa Romeo Tonale, w spocie widoczny jest piękny czerwony SUV oraz tancerka.
Zapraszamy do odkrycia rewolucji w świecie SUV-ów z Alfą Romeo Tonale! Nowy SUV zmienia zasady gry, łącząc wyjątkowy włoski charakter i design z najnowocześniejszymi technologiami. Przyjdź do naszego salonu i doświadcz niezwykłego połączenia elegancji, wydajności i komfortu. Odkryj Alfę Romeo Tonale już dziś i dołącz do przyszłości motoryzacji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tonale 2024, Emocje w iście włoskim stylu​, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Alfa Romeo? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Alfa Romeo. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Antonella Ruggiero natomiast jej tytuł to Ti Sento. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *