Muzyka z reklamy Netflix – Hold On

Zobacz reklamę marki Netflix z poszukiwaną piosenką

Reklama jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów typu VoD określanego również jako Internetowa wypożyczalnia filmów i seriali. Obecnie serwis dostępny jest m.in. w USA oraz Wielkiej Brytanii, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce może on również stać się dostępny dla Polaków, dzięki czemu każdy z nas w zamian za niewielką opłatę uzyska dostęp do ogromnej bazy filmów i popularnych seriali, które będzie mógł obejrzeć gdzie i kiedy tylko ma to ochotę.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Hold On, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Netflix? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest VoD marki Netflix. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Youngblood Hawke natomiast jej tytuł to Stars (Hold On). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *