Muzyka z reklamy Dolce&Gabbana – The One, Street of Dreams

Zobacz reklamę marki Dolce&Gabbana z poszukiwaną piosenką

Reklama wody toaletowej The One stworzonej przez markę Dolce&Gabana. Spot został wyreżyserowany przez Martina Scorsese, a wystąpili w nim Scarlett Johansson i Matthew McConaughey.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy The One, Street of Dreams, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Dolce&Gabbana? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Dolce&Gabbana. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Mina natomiast jej tytuł to Il Cielo In Una Stanza. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *