Muzyka z reklamy Drutex – Iglo energy

Zobacz reklamę marki Drutex z poszukiwaną piosenką

Reklama nowych okien marki Drutex o nazwie IGLO ENERGY. to Zaprojektowane, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, dzięki najniższym współczynniku przenikania ciepła oraz zastosowaniu innowacyjnego systemu uszczelnienia, dostępnego wyłącznie w ofercie marki Drutex. Marka Drutex jest ciekawa dla mnie pod względem nazwy, nie znam co prawda dokładnej historii tej firmy, ale oglądając reklamę i słysząc nazwę Drutex nigdy nie kojarzę jej z oknami, na szczęście firma już od dłuższego czasu prowadzi intensywną kampanię reklamową, dzięki czemu jej świadomość powoli i systematycznie rośnie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Iglo energy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Drutex? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Okna marki Drutex. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Phil Buckle natomiast jej tytuł to Summers Here. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *