Muzyka z reklamy Era Blueconnect – Uwolnij się

Zobacz reklamę marki Era Blueconnect z poszukiwaną piosenką

Kultowa reklama oferty mobilnego dostępu do Internetu Era Blueconnect, Reklama zyskała sławę głównie dzięki wykorzystaniu świetnego utworu, którego możecie posłuchać poniżej.
Więcej ofert na Internet mobilny w serwisie Techmobile.pl. Zobacz także pozostałe reklamy sieci: Muzyka z reklamy Ery na naszej stronie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Uwolnij się, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Era Blueconnect? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bomfunk MCs natomiast jej tytuł to Freestyler. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *