Muzyka z reklamy Hortex – Grejpfruty z Pomelo

Zobacz reklamę marki Hortex z poszukiwaną piosenką

Do soczystych Rubinowych Grejpfrutów Hortex dodał naturalnie słodkie Pomelo, dzięki czemu sok jest intensywnie grejpfrutowy, lecz ze słodką nutą Pomelo.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Grejpfruty z Pomelo, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hortex? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących marki oraz przedmiotu tej reklamy. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ola Bilińska natomiast jej tytuł to Packing Song. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *